Naše inspirace na Valentýnské dárky i v čase Korony!

Den sv. Valentýna nám pomalu ale jistě klepe na dveře a muži přemýšlí jak vyjádřit náklonnost svým drahým polovičkám. Tento americký svátek se stává čím dál tím více populárnějším a i když se to zdá být s výběrem vhodného dárku v dnešní době koronové náročnější, tak je to právě naopak. Pokud jste i vy zastáncem tohoto svátku zamilovaných, nechte si protentokrát romantické posezení v restauraci a vouchery na masáže na později. Proč neoslavit tento svátek doma?  Nabízíme Vám pár zamilovaných nápadů jak udělat své lásce radost z pohodlí domova.

Růže jako symbol lásky

Květiny zlepšují náladu za jakékoliv příležitosti a proto by neměli chybět při jakémkoli projevu lásky. Ať se jedná o jednu růžičku či celý puget růží, vždy přemýšlejte jakou barvu květin vaše láska preferuje. I Když je červená symbolem lásky, sněhově bílou nebo růžovou také nic nezkazíte! Pro ty, kteří tvrdí, že za kvetiny jsou zbytečně vyhozené peníze. Po týdnu uvadnou a letí do koše, tu máme bestseller, který si ženy absolutně zamilovali a vyjádřit své pocity růžemi Vám pomůže ženami oblíbený medvídek z růží. Má jedinečný design s propracovanými detaily a je vyrobený z 3D umělých růží které nikdy neuvadnou, tudíž nepotřebuje žádnou údržbu. Medvídek si udrží svůj atraktivní vzhled po velmi dlouhou dobu, majitelku bude těšit pět až sedm let. Výborně se hodí jako pozornost a alternativa květin pro toho, koho milujete. Tuto atraktivní valentýnskou dekoraci najdete také v naší nabídce, která je zasílána v luxusním dárkovém průhledném boxu s mašlí až k Vám domů. 

Řekněte to medvědem

Vyjádřete svou náklonnost někomu, koho milujete plyšovým medvědem, který se léta těší neutuchající oblibě. Skutečná krása těchto heboučkých a měkoučkých medvídků spočívá v jejich láskyplném pohledu a upřímném úsměvu, který prosí o objetí. Velký plyšový medvídek, ale i malý je ideální dárek pro milovanou osobu. Jsou to právě ženy, které se rádi tulí a mazlí, proto přitulení se k medvídkovi od vás velice ocení a když nebudete doma bude vás vaší partnerce neustále připomínat. 

Připravte si chutnou večeři, nalijte sklenky vínka a užijte si svátek zamilovaných společně s VELKÝM MEDVĚDEM. Obrovské, ale i menší plyšové medvídky nabízíme v různých barevných a velikostních variantách. O dárkové balení se nemusíte starat - o vše se postaráme za vás.

Nezapomínejte, že náklonnost vůči druhým můžete vyjádřit nejen v daný den, ale po celý rok. Ať už máte tento svátek rádi, nebo jste jeho odpůrci, vždy je hezké strávit tento den se svou polovičkou. 

S láskou, 

Tým VELKÝ MEDVĚD