O nás

VELKÝ MEDVĚD®

Bez ohledu na první příběh prvního medvídka je dnes těžké si představit svět bez těchto krásných a roztomilých tvorů, kteří nás doprovázejí nejen od našeho dětství, ale spojuje nás s nimi mnoho okamžiků v našem životě, díky kterým přinášejí zpět mnoho vzpomínek a emocí.

Plyšový medvěd je dar, kterým dáte najevo svou lásku, citlivost a vřelost k druhé osobě. Díky jejich kouzelnému vzhledu a značně velkých rozměrů se stávají součástí života jejich majitelů. Každý z nich si ponese své vzpomínky, které bychom si chtěli uchovat v paměti. 

Všichni naši medvědi jsou vyráběni v zemích Evropské unie a jsou naplněni tkaninou, která zaručuje neodolatelnou měkkost a pružnost. Každý medvěd je před odesláním podrobně zkontrolován což zaručuje 100% dokonalé kvality a bezpečnosti. Každý materiál z něhož jsou naši medvědi vyrobeni, má všechny potřebné certifikáty a je přezkoumán dle norem Evropské unie. 

Jsme lídrem na trhu, který nabízí nejširší výběr těch největších medvídků v ČR a SK. Speciálně pro vás vymýšlíme dárkové balení tak, aby předání medvěda mohlo být luxusnější záležitostí a na spokojenosti zákazníka nám víc než záleží.

Pokud si nejste jisti a váháte jaký produkt u nás zakoupit, zastavte se v našem showroomu v Hradci Králové, kde si pohodlně vyberete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení