O nás

VELKÝ MEDVĚD®

Bez ohledu na první příběh prvního medvídka je dnes těžké si představit svět bez těchto krásných a roztomilých tvorů, kteří nás doprovázejí nejen od našeho dětství, ale spojuje nás s nimi mnoho okamžiků v našem životě, díky kterým přinášejí zpět mnoho vzpomínek a emocí.

Plyšový medvěd je dar, kterým dáte najevo svou lásku, citlivost a vřelost k druhé osobě. Díky jejich kouzelnému vzhledu a značně velkých rozměrů se stávají součástí života jejich majitelů. Každý z nich si ponese své vzpomínky, které bychom si chtěli uchovat v paměti. 

Všichni naši medvědi jsou vyráběni v zemích Evropské unie a jsou naplněni tkaninou, která zaručuje neodolatelnou měkkost a pružnost. Každý medvěd je před odesláním podrobně zkontrolován což zaručuje 100% dokonalé kvality a bezpečnosti. Každý materiál z něhož jsou naši medvědi vyrobeni, má všechny potřebné certifikáty a je přezkoumán dle norem Evropské unie. 

Jsme lídrem na trhu, který nabízí nejširší výběr těch největších medvídků v ČR a SK. Speciálně pro vás vymýšlíme dárkové balení tak, aby předání medvěda mohlo být luxusnější záležitostí a na spokojenosti zákazníka nám víc než záleží.

Pokud si nejste jisti a váháte jaký produkt u nás zakoupit, zastavte se v našem showroomu v Hradci Králové, kde si pohodlně vyberete.